Aktualny czas: 20-09-2017, 17:19 Rejestracja

Tryb Wyświetlania Tryb drzewa | Tryb normalny
[OMSI 2 - model] Brygadówka & Biletomat

saat09-11-2015, 16:48
Brygadówka & Biletomat (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015 16:49 przez man3344.)
Mam problem z tym dodatkiem, pobrałem go wypakowałem zrobiłem według instrukcji i mi nie działa przesyłam logfile.
Kod:
0 16:34:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "30er_reihensiedlung01.bmp"!
1 16:34:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "reifen.bmp"!
2 16:34:28 -  -     Warning:       Did not find texture file "path_car_1.bmp"!
3 16:34:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "texture.tga"!
4 16:34:33 -  -     Warning:       Did not find texture file "Snow_1.bmp.001"!
5 16:34:34 -  -   Error:           The file "TicketPacks\wirtualna.waw.pl\wirtualna-waw-pl.otp" could not be loaded!
6 16:34:34 -  -     Warning:       Line "maps\Warszawa_Bialoleka Ikar\TTData\N01.ttl", tour 1: Entry 1 begins before previous entry ends!
7 16:34:34 -  -     Warning:       Line "maps\Warszawa_Bialoleka Ikar\TTData\N01.ttl", tour 2: Entry 1 begins before previous entry ends!
8 16:34:34 -  -     Warning:       Cloudtype "-1" could not be found!
9 16:34:35 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\mmiki26\Siatki ogrodzeniowe\Slup.sco: texture filename imago.png not found in mesh file Sceneryobjects\mmiki26\Siatki ogrodzeniowe\model\slup.o3d!
10 16:34:35 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
11 16:34:35 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Przystanek warszawski\linia_przyspieszona.sco: texture filename linie.png not found in mesh file Sceneryobjects\Przystanek warszawski\model\linia_przyspieszona.o3d!
12 16:34:35 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Przystanek warszawski\linia_zwykla.sco: texture filename linie.png not found in mesh file Sceneryobjects\Przystanek warszawski\model\linia_zwykla.o3d!
13 16:34:35 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Przystanek warszawski\linia_nocna.sco: texture filename linie.png not found in mesh file Sceneryobjects\Przystanek warszawski\model\linia_nocna.o3d!
14 16:34:35 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Przystanek warszawski\nazwa_przystanku_krotka.sco: texture filename nazwa_przystanku.png not found in mesh file Sceneryobjects\Przystanek warszawski\model\nazwa_przystanku_krotka.o3d!
15 16:34:37 -  -     Warning:       File Sceneryobjects\Przystanek warszawski\linia_nocnaNZ.sco: texture filename linie.png not found in mesh file Sceneryobjects\Przystanek warszawski\model\linia_nocnaNZ.o3d!
16 16:34:37 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
17 16:34:37 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
18 16:34:39 -  -     Warning:       Did not find texture file "text.bmp"!
19 16:34:46 -  -     Warning:       File vehicles\Solaris BVG_Modded\model\model_Urbino 12_3doorsMOKI_voith.cfg: texture filename textfeld.tga not found in mesh file vehicles\Solaris BVG_Modded\model\MOKI\p_licznik.o3d!
20 16:34:46 -  -     Warning:       File vehicles\Solaris BVG_Modded\model\model_Urbino 12_3doorsMOKI_voith.cfg: texture filename textfeld.tga not found in mesh file vehicles\Solaris BVG_Modded\model\MOKI\p_dim.o3d!
21 16:34:49 -  -     Warning:       Cloudtype "-1" could not be found!

Ikarus 132 09-11-2015 o 18:10 edytował ten post. Powód:

Kolejna poprawka, ostatnia darmowa.

Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź
saat09-11-2015, 18:10
RE: Brygadówka & Biletomat
Coś jednak źle zainstalowałeś, bo OMSI nawet tych dodatków nie widzi.

"Mam propozycję, chyba rozsądną:
Panią Włodarczyk do władzy wciągnąć;
wszak ma dziewczyna moc dobrych chęci,
niech się rozejrzy, niech się rozkręci,
"We are the champions" cicho zanuci
i paru młotów z sejmu wyrzuci!"
M.Wolski
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN.
Przed zadaniem pytania przeczytaj FAQ.
Jeśli masz jakikolwiek problem z grą, opisz go w dziale "Propozycje/Błędy" nie dublując wątku.
saat09-11-2015, 23:05
kurcze a nie można mi jakoś tych pilików podesłać bo ja już wszystkiego próbowałem.
saat09-11-2015, 23:15
Chłopie, w tym naprawdę nie ma filozofii... Grunt to przeczytać ze zrozumieniem instrukcję.

M.Wolski
Jeśli masz jakikolwiek problem z grą, opisz go w dziale "Propozycje/Błędy" nie dublując wątku.
saat09-11-2015, 23:58
RE: Brygadówka & Biletomat (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2015 00:04 przez man3344.)
Naprawdę czytałem ja robiłem według instrukcji i mi nadal nie działa, szczerze mówiąc to ja tak do końca jeszcze nie ogarnąłem omisi i dlatego pewnie nie mogę sobie dać rady.
saat10-11-2015, 09:48
Ja folder vZTM wywaliłem do model zrobiłem zgodnie z instrukcją i działa (testowane na MOKI MOD v2)
saat03-01-2016, 20:12
Jak zmienić numer brygadówki?
saat03-01-2016, 20:14
Prymitywnie. W folderze "Texture" otwierasz plik brygadówka paintem, wpisujesz numer brygady, zapisujesz, odpalasz OMSI.

M.Wolski
saat04-01-2016, 11:31
Mam pytanie czy brygadówki i biletomatu do solarisów mogę używać w solarisach PL?
saat04-01-2016, 15:05
Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań.

M.Wolski

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości