Aktualny czas: 20-09-2017, 17:21 Rejestracja

Ankieta: Jak oceniasz taki Układ Komunikacyjny na NM?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Tryb Wyświetlania Tryb drzewa | Tryb normalny
[Propozycja] Noc Muzeów 2017 - Układ Komunikacyjny

saat01-05-2017, 13:06
Noc Muzeów 2017 - Układ Komunikacyjny (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2017 13:06 przez Targowianin.)
Witam Uśmiech
Na WŚ udało mi się wymyślić dobry plan, więc może i to się przyjmie Uśmiech

Zatem moja propozycja to:
Linia K - obsługiwana taborem młodszym zabytkowym czyli np. jakieś Ikarusy 280.70, może nawet jakiś Neokwadrat typu Ś.P. #4348, trasa:
PKP Rembertów - Al. Gen. Chruściela - Republikańska - Frontowa - TOPOGRAFICZNA 02 (DLA WYSIADAJĄCYCH) - zawrotka na rondzie - powrót tą samą trasą.
Mogą być jakieś kursy skrócone z zawrotką na rondzie przy AON.
Cykl jazdy proponuję taki, że kręcenie kilku kółek bez żadnego postoju, a potem jako PT bez pasażerów do Rembertowa-Kolonii i tam postój - coś jak kiedyś 196 miało.

Linia A - full zabytki, starsze czyli np. ogórki. TRASA WYMAGA ZGODY MICHALECZKA55.
Trasa: Groty - Hubala-Dobrzańskiego - Bolimowska (powrót: Bolimowska - Spychowska - Hubala-Dobrzańskiego) - Kocjana - KARTEZJUSZA 01 (DLA WYSIADAJĄCYCH) - Kocjana - przejazd prosto przez tory tramwajowe - zawrotka poprzez trójkątowanie (wymagane trochę ucywilizowanie tej zawrotki, tym się mogę zająć ja i whisky1704 za zgodą michaleczka) - Kocjana - KOCJANA 04 (DLA WSIADAJĄCYCH).

Linia np. E - tabor nowoczesny, przegubowy.
Trasa: Tarchomin - Świętosławskiego - Świderska - Ćmielowska - Światowida - Myśliborska - Al. Kuklińskiego - Most Skłodowskiej-Curie - Al. Wittek - Kasprowicza - Metro Młociny

Wahadło - obsługa np. jednym ogórkiem
Tarchomin - Świętosławskiego - Świderska - Ćmielowska - Światowida - Nowodwory

Linia x - tabor mieszany np. Ikarus #2600 i reszta nowoczesna.
Buków 01 - Modlińska - Aluzyjna - Sprawna - Odkryta - Dzierzgońska - Światowida - Myśliborska - Stare Świdry
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź
saat02-05-2017, 08:58
RE: Noc Muzeów 2017 - Układ Komunikacyjny
Szczerze mówiąc to jako organizator nie miałem za bardzo pomysłu na NM w tym roku, więc Targo podobnie jak przy WŚ wyciąga pomocną dłoń z tego co widzę Język

Oznaczenia linii mogą ulec zmianie. Teraz wykorzystam te nadane przez Targowianina.

K - Do zrobienia, aczkolwiek żadnych kursów skróconych nie będzie. Nie ma sensu robić trasy na 3 minuty.

A - Odpada. Nic nie będziemy przerabiać i skracać 149 o 3 przystanki.

E - Też może być Język

Wahadło - Nie obiecuję, ale szansa jest. Zobaczymy ile brygad wyjdzie z pozostałych linii.

x - Jak mi powiesz gdzie to ma na Świdrach zawracać to się zastanowię. Opcjonalnie połączymy to z E i wyjdzie linia Buków - MM.

Proszę o pozostałe konstruktywne opinie, a nie spam typu "Pomysł jest fajny". Już dwa takie posty wydzieliłem.

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN.
Przed zadaniem pytania przeczytaj FAQ.
Jeśli masz jakikolwiek problem z grą, opisz go w dziale "Propozycje/Błędy" nie dublując wątku.

[Obrazek: 30307723178278653772_thumb.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź
saat02-05-2017, 09:57
RE: Noc Muzeów 2017 - Układ Komunikacyjny
Kierownik co do x i zawrotki chodziło Targowianinowi ,żeby nie skręcać na Most Skłodowskiej tylko prosto i potem tak jak N01 zjeżdza z Mostu to zawrócić przy tym zakręcie i podjechać pod przystanek Stare Świdry.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości