Aktualny czas: 16-01-2018, 23:52 Rejestracja

Tryb Wyświetlania Tryb drzewa | Tryb normalny
Przedstawiamy nowy Panel Kierowcy


saat30-09-2017, 23:08
Post: #1
Przedstawiamy nowy Panel Kierowcy
[Obrazek: 33649987218873803594.png]
Nowy Panel Kierowcy
Oplaner

Długo czekałem na tę chwilę. Już dawno w mojej głowie powstała wizja pięknego, kompleksowego Panelu Kierowcy. Stworzonego z dbałością o szczegóły. Prostego i przyjemnego w użytkowaniu. Wszyscy długo czekaliśmy na prawdziwą rewolucję. Przedstawiam Wam urzeczywistnienie mojej wizji — nowy Panel Kierowcy.Osobisty asystent
Podsumowanie jest jak Twoje osobiste centrum dowodzenia. Błyskawicznie sprawdzisz, jaki masz kolejny kurs. Nie musisz się jednak trudzić sprawdzaniem stanu technicznego przypisanego pojazdu. Wszystkie informacje są w jednym miejscu. A nawet Twoje urlopy.


Pasek statusu
Zawsze w Panelu Kierowcy widoczny jest pasek statusu. Zawiera on informacje na temat Twojej kariery kierowcy. Pokazuje zakłady, w których jesteś zatrudniony, informacje o okresie próbnym lub odrabianiu czarnej listy, stałe pojazdy oraz zgromadzone punkty.


Zintegrowany grafik i spis taboru
Dane grafików oraz dane taborowe są teraz w samym sercu Panelu Kierowcy. Bez problemu przejrzysz swoje zadania na cały miesiąc. Równie łatwo dowiesz się czegoś nowego na temat dostępnych pojazdów. Wszystko to zawarte w spójnym, szybkim i pięknym systemie.


Inteligentna pobieralnia
Nowa pobieralnia gromadzi mapy, pojazdy i inne dodatki w jednym miejscu. Na podstawie rozwoju Twojej kariery system decyduje, które elementy są dla Ciebie dostępne do pobrania. Bez zbędnych haseł.


Odświeżone profile
Karta Kierowca w Twoim profilu użytkownika również uległa zmianie. Zobaczysz w niej zakłady, w których pracujesz, Twoje pojazdy oraz liczbę zgromadzonych punktów — a tymi ostatnimi warto się pochwalić!


Zupełnie nowe narzędzia specjalne
Nowy Panel Kierowcy zawiera również przeprojektowane narzędzia przeznaczone dla dyspozytorów, mechaników, Nadzoru Ruchu oraz administratorów i moderatorów.


Wszystko już gotowe
Nie musisz robić nic więcej, by móc korzystać z nowego systemu. Twoje dane zatrudnienia, urlopy oraz zgromadzone punkty już czekają na Ciebie w nowym Panelu Kierowcy.Głęboko wierzę, że nowy Panel Kierowcy będzie nam wszystkim doskonale służył.
Jednocześnie bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie: Ikarus 132, Kapitan79, Kierownik, Nervoplan™.


Ten wątek jest otwarty. Zapraszam wszystkich do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Uśmiech

Eat. Sleep. Solaris.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaZnajdź


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości